Make your own free website on Tripod.com


IX - asis paprastųjų šaškių turnyras "Šiauliai - 2001"

Šiauliai, 2001.09.08-09

Devyni ratai šveicariška sistema

Visų 9 Šiaulių turnyrų prizininkai

Vieta

Dalyvis

Titulas Miestas Taškai Koef.
1 Kybartas Andrius M Šiauliai 15  
2 Smaidrys Sigitas DM Vilnius 13  
3 Petraitis Gintautas KM Šiauliai 12 100
4 Bučinskas Arūnas M Šiauliai 12 99
5 Rumitis Talivaldis M Dobele 12 91
6 Šapyro Genadij TDM Ryga 12 86
7 Družinin Boris TM Mažeikiai 12 81
8 Barauskis Algirdas TDM Mažeikiai 12 79
9 Valužis Ričardas M Plungė 11 92
10 Rumbenieks Zigmars M Jelgava 11 91
11 Karalius Valentinas KM Vilnius 10 96
12 Kitta Oleg KM Jelgava 10 95
13 Slavinskas Eduardas M Kaunas 10 95
14 Igaris Vidas KM N. Akmenė 10 91
15 Bukauskas Apolinaras KM Kaunas 10 89
16 Montvila Zigmas KM Vilnius 10 86
17 Dinius Rimantas KM Šiauliai 10 85
18 Bandza Česlovas KM Šiauliai 10 84
19 Varpučinskas Tadas KM Šiauliai 10 80
20 Smaidrys Antanas KM Vilnius 10 77
21 Vaičius Regimantas KM Panevėžys 9 93
22 Rupšys Bronius KM N. Akmenė 9 84
23 Ingaunytė Stasė M Vilnius 9 83
24 Sokolovas Žygirdas I Kaunas 9 81
25 Jurgutis Feliksas KM Šiauliai 9 76
26 Kupris Algis KM Šiauliai 9 73
27 Lašas Valentinas KM Zarasai 9 71
28 Galvonas Juozas KM Zarasai 9 65
29 Ragauskis Jūras KM Šiauliai 8 82
30 Marčiulynas Edmundas KM Kaunas 8 82
31 Žirgulis Tadas II Šiauliai 8 81
32 Križevičius Romas KM Panevėžys 8 80
33 Lenkšas Audrius II Šiauliai 8 76
34 Kulys Rimantas KM Zarasai 8 74
35 Bučinskaitė Agnė II Šiauliai 8 69
36 Buivydas Jonas KM Klaipėda 8 69
37 Karvelis Jonas KM Zarasai 8 62
38 Rimkus Alfonsas KM Bijūnai 7 80
39 Kižauskas Kazys KM Šiauliai 7 76
40 Razvadovskij Aleksandr KM Jelgava 7 75
41 Pašakinskas Petras KM Panevežys 7 72
42 Bukauskienė Genutė KM Kaunas 7 59
43 Žirgulis Mantas III Šiauliai 6  
44 Ardavičienė Jūratė I Panevėžys 4  
45 Bukauskaitė Eglė III Kaunas 3  

Juozo Kulikausko memorialas

paprastųjų šaškių turnyras

Septyni ratai šveicariška sistema

Vilnius, 2000.10.07-14

Vieta Vardas, Pavardė Titulas

Miestas

Taškai
1 A. Naprejenkov M Sankt-Peterburgas 11
2 R. Valužis M Plungė 10
3 V. Karalius KM Vilnius 9
4 V. Sajenko M Karmėlava 8
5 S. Ingaunytė M Vilnius 8
6 R. Kryževičius KM Panevežys 8
7 A. Smaidrys M Vilnius 7
8 E. Marčiulynas KM Kaunas 7
9 J. Jakštonienė KM Kaunas 7
10 F. Dobrovolskis KM Vilnius 6
11 Ž. Sokolov I Kaunas 6
12 E. Ivanov KM Vilnius 5
13 J. Buivydas KM Klaipėda 5
14 R. Jonkus KM Klaipėda 1

VIII - asis paprastųjų šaškių turnyras "Šiauliai - 2000"

Šiauliai, 2000.10.21-22

Devyni ratai šveicariška sistema

Dvi turnyro partijos baigėsi visiškai vienodu greitu varžovo sutriuškinimu
A. Bučinskaitė - G. Grubevičius
G. Petraitis - Č. Bandza

Vieta

Dalyvis

Titulas Miestas Taškai Koef.
1 Rumbenieks Zigmars M Jelgava 15  
2 Kybartas Andrius M Šiauliai 14  
3 Barauskis Algirdas DM Mažeikiai 12 102
4 Sajenko Vitalij M Karmėlava 12 99
5 Rumitis Talivaldis M Jelgava 12 98
6 Bedinovs Vladislavs M Jelgava 12 98
7 Igaris Vidas KM N. Akmenė 12 92
8 Petraitis Gintautas KM Šiauliai 12 88
9 Družinin Boris DM Mažeikiai 11 94
10 Dinius Rimantas KM Šiauliai 11 89
11 Varpučinskas Tadas KM Šiauliai 11 84
12 Morkūnas Stasys KM Ukmergė 11 80
13 Bagočius Benediktas KM Šilutė 11 79
14 Gaižiūnas Mindaugas I Telšiai 10 92
15 Jurgutis Feliksas KM Šiauliai 10 90
16 Opulskis Artūras M Mažeikiai 10 85
17 Valužis Ričardas M Plungė 10 85
18 Lašas Valentinas KM Zarasai 10 81
19 Kalinčikas Jonas KM Ukmergė 10 68
20 Kavaliauskas Gintautas KM Šiauliai 10 77
21 Kulys Rimantas KM Zarasai 10 74
22 Bandza Česlovas KM Šiauliai 9 100
23 Bulsė Egonas KM Šilutė 9 96
24 Ragauskis Jūras KM Šiauliai 9 92
25 Brazdauska Tatjana KM Jelgava 9 84
26 Dambrauskas Antanas KM Šiauliai 9 83
27 Zubovs Maris KM Jelgava 9 80
28 Viskantas Anicetas M Telšiai 9 79
29 Rupšys Bronius KM N. Akmenė 9 76
30 Višinskis Romas KM Telšiai 9 73
31 Bučinskaite Agnė IV Šiauliai 8 86
32 Kulakauskaitė Simona I Šiauliai 8 78
33 Babilius Arturas I Elektrėnai 8 72
34 Laurutienė Sandra M Šiauliai 8 71
35 Stanislovaitis Justas III Šiauliai 8 65
36 Kairys Alvydas I Pakruojis 8 61
37 Grubevičius Gintautas KM Kazlų Rūda 7 81
38 Mendelis Rimgaudas KM Šiauliai 7 81
39 Žirgulis Tadas III Šiauliai 7 69
40 Pašakinskas Petras KM Panevežys 7 76
41 Jankūnas Jonas KM Panevežys 7 74
42 Juozaitis Jonas I Pakruojis 7 73
43 Dulinskas Algirdas KM Šilutė 7 71
44 Daukšys Albinas KM N. Akmenė 7 70
45 Dambrauskas Deivydas I Kaunas 7 64
46 Kaplūnas Ilja IV Šiauliai 7 64
47 Karvelis Jonas KM Zarasai 7 61
48 Lenkšas Audrius III Šiauliai 4 64
49 Labanauskas Vytautas IV Šiauliai 4 60

XVIII - asis paprastųjų šaškių turnyras "PAMARYS"

Šveicariška sistema devyni ratai

Šilutė, 2000.11-12

Vieta Pavardė, vardas Titulas Miestas Taškai Koef.
1 Kybartas A. M Šiauliai 14  
2 Tomass R. TM Kuldiga 13 92
3 Karalius V. KM Vilnius 13 92
4 Tomass V. KM Kuldiga 13 87
5 Šugajevas A. DM Elektrėnai 13 78
6 Butėnas S. KM Telšiai 12 88
7 Rakštys P. KM Mažeikiai 12 87
8 Sajenko V. M Karmėlava 12 85
9 Višinskis R. KM Telšiai 12 73
10 Igaris V. KM N. Akmenė 11 93
11 Lusas R. KM Šilutė 11 92
12 Barauskis A. DM Mažeikiai 11 92
13 Petraitis G. KM Šiauliai 11 90
14 Družinin B. DM Mažeikiai 11 88
15 Bučinskas A. M Šiauliai 11 88
16 Valantinas V. DM Šiauliai 11 83
17 Bučinskaitė A. III Šiauliai 11 81
18 Bandza Č. KM Šiauliai 11 80
19 Valužis R. M Plungė 11 78
20 Kulakauskaitė S. I Šiauliai 11 75
21 Bagočius B. KM Šilutė 10 80
22 Bulsė E. KM Šilutė 10 80
23 Sokolovas Ž. I Kaunas 10 79
24 Truikis E. I Palanga 10 71
25 Jakštonienė J. KM Kaunas 10 69
26 Girčius D. KM Šilutė 10 66
27 Ogintas A. KM Palanga 9 85
28 Bukauskas A. KM Kaunas 9 84
29 Smaidrys A. M Vilnius 9 82
30 Almonaitis A. M Vilkaviškis 9 78
31 Valainis V. KM Pagėgiai 9 77
32 Markauskas A. KM Klaipėda 9 75
33 Silickis S. KM Klaipėda 9 74
34 Rakštys V. KM Mažeikiai 9 72
35 Jakubauskas Z. KM Elektrėnai 9 70
36 Paulauskas T. KM Mažeikiai 9 69
37 Kavaliauskas G. KM Šiauliai 9 69
38 Montvila Z. KM Vilnius 9 69
39 Salms M. I Kuldiga 9 67
40 Jurgutis F. KM Šiauliai 8 84
41 Kryževičius R. KM Panevėžys 8 82
42 Žydelis J. KM Elektrėnai 8 71
43 Klova P. KM Šilutė 8 71
44 Gaižiūnas M. I Telšiai 8 70
45 Mazetis A. KM Kybartai 8 68
46 Stanislovaitis J. III Šiauliai 8 64
47 Grigaliūnas N. II Palanga 8 53
48 Deniušas V. KM Rusnė 7 79
49 Sokolovas L. KM Klaipėda 7 75
50 Auzacalitaitė R. I Palanga 7 73
51 Jurkūnas P. KM Vilkaviškis 7 71
52 Medne A. II Kuldiga 7 70
53 Bukauskienė G. KM Kaunas 7 67
54 Zauers I Kuldiga 7 57
55 Griauslienė I. I Šilutė 6 69
56 Nausėda V. KM Pagėgiai 6 69
57 Mkrtčian A. II Palanga 6 68
58 Žirgulis T. III Šiauliai 6 65
59 Babilius A. I Elektrėnai 6 60
60 Kalinš J. I Kuldiga 5 65
61 Svaravičius V. I Telšiai 5 64
62 Lažauninkas P. KM Jurbarkas 3  
63 Žukauskas A. I Jurbarkas 2  
64 Šimkevičius A. II Šilutė 0