Make your own free website on Tripod.com

2 - ASIS EUROPOS KORESPONDENCINIS ČEMPIONATAS

KLASIKINĖS ŠAŠKĖS

Europos čempionas

Leonid Chvostov

2000.05.30 - 2002.05.30

Rezultatai atnaujinti 2002.02.28

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Titulas Reitingas

Šalis

01

02

03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29  
1. Burov Aleksandr TM 2500 Rusija   1 1 1 2   1 1 1 2     2 1 1 1 2 2 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 +4
2. Jefimenko Viktor TM 2509 Baltarusija 1   1   1 1 1 1 1 1 1   1   1 0 2 1     1 1 1 1   1   2 0 0
3. Chvostov Leonid TM 2494 Rusija 1 1   1 1 1 1 1 1 1   1 1 2 1 1 1 2 1 2 2 1 1 1 1 2 1 2 2 +7
4. Michejev Vasilij TD 2497 Rusija 1   1   1   1   1       1 2 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1   1 1 2 2 +4
5. Tarochin Vladimir TD 2459 Rusija 0 1 1 1   1 1 1   1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 2 1 1 0 1 2 2 +2
6. Guivan Nikolaj TM 2467 Ukraina   1 1   1   1 1   1 1 1 1 1 1   2 1 1 1 1     1 2   1 2 1 +3
7. Tyla Aloyzas TD 2485 Lietuva 1 1 1 1 1 1   1 1 1 2 1 1 1 1 2 2 2 1   1 1 1     1 1 2 1 +5
8. Valantinas Vladas TM 2486 Lietuva 1 1 1   1 1 1   1 2   1 2 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 2 +5
9. Veršulis Valdas TM 2463 Lietuva 1 1 1 1     1 1   1   1 1 1 1 1 1 1   1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 +1
10. Treinbuk Ardu TD 2479 Estija 0 1 1   1 1 1 0 1   2 1 1   0 2 2 2 2   1   1     1 1 2 1 +3
11. Milanič Vladimir TM 2483 Ukraina   1     1 1 0     0   1 1 1 1 1 2 2 0   1 1 1 1   1 0   1 -2
12. Kravčiuk Sergej TD 2431 Ukraina     1   1 1 1 1 1 1 1   1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0
13. Fomičiov Sergej FM 2438 Rusija 0 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1   1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 2 1 +1
14. Kočedykov Viačeslav TM 2452 Rusija 1   0 0 1 1 1 1 1   1 1 1   1 1 1 2 1 0 1 1 1 1 1 1 1   2 -1
15. Saunin Oleg TD 2451 Rusija 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1   1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 +3
16. Kravcov Vitalij M 2438 Latvija 1 2 1 1 1   0 1 1 0 1 1 1 1 1   2 2 1 1 0   1 1 2 1 2 0 1 0
17. Chomič Vladimir M 2430 Rusija 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1 1 1 0   1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 -17
18. Odinokov Anatolij KM 2424 Rusija 0 1 0 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 1   1 1 1 1 0 0 1 1 1 0 1 -13
19. Savčenko Konstantin TM 2423 Izraelis 2   1 1 1 1 1 1   0 2 1 1   1 1 2 1     1   1 1 1 0 1 2 2 +3
20. Kuznecov Vladimir FM 2468 Rusija 1   0 1 1 1   1 1     1 1 2 1 1 2 1     1 2 1 1 2 1 1   1 +3
21. Dragunov Aleksej TD 2430 Rusija 1 1 0 1 1 1 1   1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1   1 0 1   1   2 2 +1
22. Androsov Inokentij FM 2424 Rusija 1 1 1 1 1   1 1 1   1 1 1 1 1   2 1   0 1   1 1 1 1 1   2 +1
23. Niedritis Aivars KM 2417 Latvija 1 1 1 1 0   1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 2 2 1 1 2 1   1 2 1 0 0 1 0
24. Posadskij Denis KM 2405 Rusija 1 1 1 1 1 1   1 1   1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1     1 1 2 1 +3
25. Temirbekov Erod KM 2383 Kazachstanas 1   1   1 0   0 1     1 0 1 1 0 1 1 1 0   1 0     1   1   -6
26. Jukams Imants FM 2428 Latvija 1 1 0 1 2   1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1 1 1 1     2 2 +4
27. Vaščenko S M 2431 Rusija 1   1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 0 2 1 1 1   1 2 1       2 1 +3
28. Laurent Franck KM 2357 Prancūzija 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0   1 0   0 2 2 2 0   0   2 0 1 0 0   0 -12
29. Semeniuk Viktor KM 2383 Rusija 1 2 0 0 0 1 1 0 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 0 1 0 0 1 1   0 1 2   -7

TD - tarptautinis didmeistris, TM - tarptautinis meistras, FM - FMJD meistras, M - nacionalinis meistras, KM - nacionalinis kandidatas į meistrus.

Turnyro seniūnas D. Posadskij.

Turnyrinė padėtis

1 Chvostov +7,

2-3 Tyla, Valantinas +5,

4-6 Jukams, Burov,Michejev +4,

7-13 Guivan,Treinbuk,Saunin,Savčenko,Posadskij, Kuznecov, Vaščenko, +3,

14 Tarochin,+2,

15-18 Veršulis,Fomičiov,Dragunov,Androsov +1,

19-22 Jefimenko,Kravčiuk, Niedritis, Kravcov 0,

23 Kočedykov -1,

24 Milanič -2,

25 Temirbekov -6,

26 Semeniuk -7,

27 Laurent -12,

28 Odinokov -13,

29 Chomič -17.