Make your own free website on Tripod.com

7 - ASIS PASAULIO KORESPONDENCINIS ČEMPIONATAS

KLASIKINĖS ŠAŠKĖS

Pasaulio čempionas

Aloyzas Tyla

2000.03.06 - 2002.05.31

Paskutinį kartą rezultatai atnaujinti 2002.02.28

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Titulas Reitingas

Šalis

01

02

03 04 05 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 25 26 27 28 29 30 32  
1. Kuziukov Jurij TD   Rusija   1 1 1 1 2 1 1 1 1 2 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 +3
2. Saunin Oleg FM   Rusija 1   1 1 1 1 1   1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0
3. Guivan Nikolaj TM   Ukraina 1 1     1 1 1 1 1 1 1   1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0
4. Kravčiuk Sergej TD   Ukraina 1 1     1   1 1 1 1 1 1 1 1 1 1   0 1 1 1 1 1   1   1 1 1 -1
5. Veršulis Valdas FM   Lietuva 1 1 1 1   1 1   1 1 1 1   1 0 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1   1 -2
7. Kolesov Michail FM   Rusija 0 1 1   1   1 1 1   2 2 1 1 0 1 1 1 0 0   1 1         1 1 -2
8. Valantinas Vladas TM   Lietuva 1 1 1 1 1 1   1   1   1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 0
9. Fufajev Aleksandr FM   Rusija 1   1 1   1 1   1   0 0 1   1   1 1     1 1   1   1 1   1 -2
10. Tarochin Vladimir TM   Rusija 1 1 1 1 1 1   1   1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1     0
11. Gaidar Igor M   Ukraina 1 1 1 1 1   1   1   1   1   1   1 1 1 0 1 1 1 1 1   1 1 1 -1
12. Vasiljev Ivan KM   Rusija 0 1 1 1 1 0   2 1 1   1 1 1 1   1 1 1 1 1 1   1 1   0 1 1 -2
13. Fiodorov Maksim M   Rusija 1 1   1 1 0 1 2 1   1   1 1 1 1 1 1   1 1 0 2 1 1 1   1   0
14. Epifancev Evgenij M   Rusija 1 1 1 1   1 2 1 1 1 1 1   1 1 1   1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1   +2
15. Smirnov Pavel M   Rusija 1 1 1 1 1 1 1   1   1 1 1   1 1     1 1 1 1 1 1 1 1   1 1 0
16. Pesockij Vladimir M   Rusija 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1   1 1 1 1   1 1   1 1 1 1 1 2 +3
17. Kočedykov Viaceslav FM   Rusija 0 1 1 1 1 1 1   1     1 1 1 1   0   1 0 1 1 1     1   1 1 -3
18. Michejev Vasilij TD   Rusija 1 1 1   1 1 1 1 1 1 1 1     1 2   2 1 0 1 1 1   2 1 1 1   +3
19. Jefimenko Viktor TM   Baltarusija 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1   1   0   1 1 1 0 1 1 2 1 1 1 1 0
20. Tyla Aloyzas TM   Lietuva 1 1 1 1 1 2 1   1 1 1   1 1 1 1 1 1     1 1 1 1 1 1 1 1 1 +1
21. Chvostov Leonid FM   Rusija 1 1 1 1 1 2 1   1 2 1 1 1 1   2 2 1     1 1 1 1   1 1 1 1 +4
22. Petrovič Georgij FM   Baltarusija 1 1 1 1 2   1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1   1 1 1 2 1 1 1 2 +3
23. Vdovkin Michail KM   Rusija 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 2 1 1 1   1 1 1 2   1 1 +3
25. Treinbuk Ardu M   Estija 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 0 0 1   1 1 1 1 1 1 1   2 1 1 1 1 1 -2
26. Iljin Vasilij FM   Rusija 1 1 1   1   1 1 1 1 1 1 1 1 1     1 1 1 1 1 0     1 0 1   -2
27. Savčenko Konstantin TM   Izraelis 1 1 1 1 1   1   1 1 1 1 1 1 1   0 0 1   0 1 1     1   0   -4
28. Dragunov Aleksej FM   Rusija 1 1 1   1   1 1 1 1   1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1   1 1 1 -1
29. Kalyniuk Aleksandr TM   Ukraina 1 1 1 1 1   1 1 1 1 2   1   1   1 1 1 1 1   1 2   1   1 1 +2
30. Remesis Aivars M   Latvija 1 1 1 1   1 1     1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1     +1
32. Saušs Evalds TD   Latvija 1 1 1 1 1 1 1 1   1 1     1 0 1   1 1 1 0 1 1     1 1     -2

TD - tarptautinis didmeistris, TM - tarptautinis meistras, FM - FMJD meistras, M - nacionalinis meistras, KM - nacionalinis kandidatas į meistrus.

Turnyro seniūnas V. Tarochin

Milanič iš turnyro pašalintas dėl nusumokėto startinio mokesčio.

Turnyrinė padėtis

1 Chvostov +4,

2-5 Petrovič, Kuziukov, Vdovkin, Pesockij +3,

6-8 Kalyniuk, Michejev, Epifancev +2,

9-10 Tyla, Remesis +1,

11-17 Saunin, Guivan, Tarochin, Smirnov, Jefimenko,Valantinas, Fiodorov 0,

18-20 Kravčiuk, Gaidar, Dragunov -1,

21-27 Fufajev, Treinbuk,Vasiljev, Kolesov, Veršulis, Iljin, Saušs -2,

28 Kočedykov -3,

29 Savčenko -4