Make your own free website on Tripod.com

5 - ASIS PASAULIO KORESPONDENCINIS ČEMPIONATAS

ŠIUOLAIKINĖS ŠAŠKĖS

Pasaulio čempionas

Evalds Saušs

1998.11.15 - 2001.04.15

Paskutinį kartą atnaujintas 2001.05.07

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Titulas

Šalis

01

02

03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  
1. Zan Vladimir M Rusija   10 11 21 1 21 10 11 11 11 21 01 11 11 10 01 11 11 11 11 01 --3
2. Smirnov Pavel M Rusija 21   21 11 22 2 11 11 11 21 21 11 12 11 11 11 11 21 11 11 11 +9
3. Gorbulia Eduard KM Rusija 11 10   21 11 11 11 11 12 12 12 11 11 12 01 11 11 02 10 1 02 +2
4. Fufajev   Rusija 10 11 01   01 10 0 00 00 01 12 0 11   11 10 01 01 01 01 11 -15
5. Veršulis Valdas M Lietuva 1 00 11 12   11 11 11 11 01 12 11 11 21 10 12 01 11 11 11 11 -1
6. Tabačnik Semion KM Izraelis 10 0 11 21 11   11   00 12 12 11 21 11 1 12 11 11 21 11 1 +2
7. Aleksiūnas Titas KM Lietuva 21 11 11 2 11 11   01 11 21 22 10 21 22 11 11 11 11 01 11 12 +6
8. Michejev Vasilij TD Rusija 11 11 11 22 11   12   11 12 22 11 11 12 11 21 11 12 11 02 11 +9
9. Valantinas Vladas TM Lietuva 11 11 01 22 11 22 11 11   11 12 11 12 21 21 21 11 11 11 11 11 +8
10. Kravčiuk Sergej TD Ukraina 11 10 01 12 12 01 10 01 11   12 11 11 02 11 11 11   12 10 11 -2
11. Drobachin Vladimir KM Rusija 10 10 01 01 01 01 00 00 01 01   01 00 01 00 01 11 01 00 10 00 -25
12. Barauskis Algimantas TD Lietuva 12 11 11 2 11 11 21 11 11 11 12   11 1   21 11 11 11 01 12 +5
13. Lebedev Vladimir FM Rusija 11 01 11 11 11 10 10 11 01 11 22 11   01 11 11 02 11 11 11 10 -4
14. Abramov Oleg M Ukraina 11 11 01   10 11 00 01 10 02 12 1 12   1 10 0 1 10 11 11 -7
15. Androsov Inokentij KM Rusija 21 11 12 11 21 1 11 11 10 11 22   11 1   11 01 11 12 00 20 +2
16. Tyla Aloyzas TM Lietuva 12 11 11 21 01 01 11 10 10 11 12 10 11 21 11   11 11 01 11 11 --2`
17. Saunin Oleg TD Rusija 11 11 11 12 12 11 11 11 11 11 11 11 02 2 12 11   11 11 11 11 +4
18. Iljin Vasilij FM Rusija 11 10 02 12 11 11 11 01 11   12 11 11 1 11 11 11   11   0 -1
19. Savčenko Konstantin TM Izraelis 11 11 21 12 11 10 12 11 11 01 22 11 11 21 01 12 11 11   11 11 +4
20. Guivan Nikolaj TM Ukraina 11 11 1 12 11 11 11 02 11 21 21 12 11 11 22 11 11   11   21 +7
21. Krivoručenko Piotr   Rusija 12 11 02 11 11 1 11 11 11 11 22 01 21 11 20 11 11 2 11 10   +3

TD - tarptautinis didmeistris, TM - tarptautinis meistras, FM - FMJD meistras, M - nacionalinis meistras, KM - nacionalinis kandidatas į meistrus.

Turnyro seniūnas V. Lebedev

Turnyrinė padėtis

1-2 Michejev (2), Smirnov (1) +9,

3 Valantinas +8,

4 Guivan (3) +7,

5 Aleksiūnas (1) +6,

6 Barauskis (4) +5,

7-8 Savčenko, Saunin (1) +4,

9 Krivoručenko (2), +3

10-12 Androsov (4), Gorbulia (1) Tabačnik (5)+2,

13-14 Iljin (6) , Veršulis (1) -1,

15-16 Tyla , Kravčiuk (2) -2,

17 Zan (1) -3,

18 Lebedev -4,

19 Abramov (6) -6,

20 Fufajev (4) -15,

21 Drobachin -25