Make your own free website on Tripod.com

2001 METŲ LIETUVOS PAPRASTŲJŲ ŠAŠKIŲ ČEMPIONATŲ NUGALĖTOJAI

 


VAIKAI

1988 metų gimimo ir jaunesni

1 Rūta Auzacalitaitė Palanga
2 Dora Čakaitė Lazdijai
3 J. Jankūnaitė Bijūnai

 

1 Justas Stanislovaitis Šiauliai
2 A. Auzacalitas Palanga
3 V. Gadeikis Telšiai

JAUNUČIAI

1985 metų gimimo ir jaunesni

1 Jurgita Dobrovolskaitė Bijūnai
2 Simona Kulakauskaitė Šiauliai
3 Rūta Navickaitė Marijampolė

 

1 Gintautas Petraitis Šiauliai
2 Tadas Varpučinskas Šiauliai
3 Aleksej Lovčik Vilnius

JAUNIAI

1982 metų gimimo ir jaunesni

1 Veneta Veršulytė Anykščiai
2 Daiva Budrytė Telšiai
3 Renata Melketaitė Telšiai

 

1 Andrius Kybartas Šiauliai
2 Žygirdas Sokolovas Kaunas
3 Martynas Stukas Anykščiai

VAIKŲ KOMANDINĖS PIRMENYBĖS

1 PALANGA A. Auzacalitas, A. Mkrtčian, Grigaliūnas, R. Auzacalitaitė
2 LAZDIJAI E. Franckevičius, G. Švitra, A. Franckevičius, D. Čakaitė
3 Marijampolės "Sūduva" E. Majauskas, A. Jasiulevičius, J. Akrangelis, V. Vaišnoraitė

JAUNUČIŲ KOMANDINĖS PIRMENYBĖS

Šiaulių miesto komanda (T. Varpučinskas, G. Petraitis, J. Stanislovaitis, S. Kulakauskaitė)

1 ŠIAULIAI G. Petraitis, T. Varpučinskas, J. Stanislovaitis, S. Kulakauskaitė
2 Marijampolės ŽSM A. Jasiulevičius, A. Račiukaitis, M. Murauskas, R. Navickaitė
3 Marijampolės MKC Š. Kurtinaitis, K. Macijauskas, V. Račkauskas, S. Burevičiūtė

JAUNIŲ KOMANDINĖS PIRMENYBĖS

1 Šiaulių "Dubysa" A. Kybartas, G. Petraitis, T. Varpučinskas, S. Kulakauskaitė
2 Marijampolės ŽSM A. Jasiulevičius, A. Račiukaitis, M. Murauskas, R. Navickaitė
3 Lazdijų KKSC  

SUAUGUSIEJI

Sandra Laurutienė

1 Sandra Laurutienė Šiauliai
2 Stasė Ingaunytė Vilnius
3 Simona Kulakauskaitė Šiauliai

 

1 Arūnas Bučinskas Šiauliai
2 Vladas Valantinas Šiauliai
3 Andrius Kybartas Šiauliai

VETERANAI

1 Vaidas Puočiauskas Vilnius
2 Anatolijus Šugajevas Elektrėnai
3 Vitalijus Sajenko Karmėlava

 

1    
2    
3    

LIETUVOS KOMANDINĖS PIRMENYBĖS

Šeštą kartą čempionų titulai atiteko Šiaulių komandai.
Šį kartą komandos garbę gynė:
A. Bučinskas, R. Gricius, S. Laurutienė, V. Valantinas.

1 ŠIAULIAI V. Valantinas, A. Bučinskas, S. Laurutienė, R. Gricius
2 VILNIUS V. Puočiauskas, P. Grincevičius, V. Žutautas
3 LASF-1 R. Valužis, E. Marčiulynas, S. Ingaunytė

KOMPOZICIJŲ SPRENDIMO PIRMENYBĖS

1 Viktor Studencov Vilnius
2 Arūnas Bučinskas Šiauliai
3 Gintaras Magelinskas Biržai

LIETUVOS GREITŲJŲ ŠAŠKIŲ ČEMPIONATAS

1 Vitalijus Sajenko Karmėlava
2 Andrius Kybartas Šiauliai
3 Jonas Navickas Marijampolė

LIETUVOS ŽAIBO ČEMPIONATAS

1 Vitalijus Sajenko Karmėlava
2 Algimantas Barauskis Mažeikiai
3 Andrius Kybartas Šiauliai

 

1    
2    
3