Make your own free website on Tripod.com

2000 METU LIETUVOS PAPRASTUJU ŠAŠKIU CEMPIONATU NUGALETOJAI

 


VAIKAI

1987 metu gimimo ir jaunesni

1 Simona Kulakauskaite Šiauliai
2 Ruta Auzacalitaite Palanga
3 D. Cakaite Lazdijai

 

1 Tadas Varpucinskas Šiauliai
2 A. Jasiulevicius Marijampole
3 J. Macys Palanga

Tadas Varpucinskas


JAUNUCIAI

1984 metu gimimo ir jaunesni

1 Ruta Navickaite Marijampole
2 Jurgita Dobrovolskaite Bijunai
3 Romena Maslovaite Šiauliai

 

1 Jonas Glodenis Mazeikiai
2 Paulius Stoškus Šiauliai
3 Gintautas Petraitis Šiauliai

JAUNIAI

1981 metu gimimo ir jaunesni

1 Veneta Veršulyte Anykšciai
2 Ilona Mineviciute Marijampole
     

 

1 Andrius Kybartas Šiauliai
2 Martynas Stukas Anykšciai
3 Darius Dobrovolskas Bijunai

VAIKU KOMANDINES PIRMENYBES

1 ŠIAULIAI T. Varpucinskas, A. Lenkšas, J. Stanislovaitis, S. Kulakauskaite
2 PALANGA J. Macys, E. Truikis, A. Mkrtcian, R. Auzacalitaite
3 VILNIUS E. Šidla, S. Sergejev, M. Šidla, N. Bezubova

JAUNIU KOMANDINES PIRMENYBES

1 ŠIAULIAI P. Stoškus, G. Petraitis, E. Žaglinskas, R. Maslovaite
2 MARIJAMPOLE E. Cerniauskas, A. Raciukaitis, A. Jasiulevicius, R. Navickaite
3 VILNIUS A. Lovcik, A. Borovskij, S. Borovskij, J. Borovskaja

NEOLIMPINIU SPORTO ŠAKU JAUNIMO ŽAIDYNES

ASMENINE ISKAITA

1 Veneta Veršulyte Anykšciai
2 Ruta Navickaite Marijampole
3 Ruta Auzacalitaite Palanga

 

1 Justinas Jankunas Vilnius
2 Andrius Kybartas Šiauliai
3 Liutauras Sulga Kaunas

KOMANDINE ISKAITA

1 VILNIUS J. Jankunas, A. Lovcik, J. Borovskaja
2 ŠIAULIAI A. Kybartas, G. Petraitis, R. Maslovaite
3 MARIJAMPOLE K. Aidas, A. Vailiauskas, R. Navickaite

SUAUGUSIEJI

1 Sandra Laurutiene Šiauliai
2 Ruta Navickaite Marijampole
3 Stase Ingaunyte Vilnius

Sandra Laurutiene

 

1 Sigitas Smaidrys Vilnius
2 Arunas Bucinskas Šiauliai
3 Vitalij Sajenko Karmelava

VETERANAI

1 Stase Ingaunyte Vilnius
2 Elena Baltrimiene Klaipeda
3 Jurate Jakštoniene Kaunas

1 Vaidas Puociauskas Vilnius
2 Vitalij Sajenko Karmelava
3 Boris Družinin Mažeikiai

Vaidas Puociauskas


KOMPOZICIJU SPRENDIMO PIRMENYBES

1 Viktor Studencov Vilnius
2 V. Gudelionis Kaunas
3 Arunas Bucinskas Šiauliai

LIETUVOS KOMANDINES PIRMENYBES

1 LASF-1 R. Valužis, E. Marciulynas, S. Ingaunyte
2 VILNIUS A. Smaidrys, F. Dambrovskis, E. Ivanov
3 KAUNAS V. Sajenko, J. Jakštoniene, Ž. Sokolov

LIETUVOS ŽAIBO CEMPIONATAS

1    
2    
3    

 

1    
2    
3    

LIETUVOS GREITUJU ŠAŠKIU CEMPIONATAS

1    
2    
3    

 

1    
2    
3    

 

Grižti i meniu